14° Parçalı bulutlu

Başkan Eray Koral: Esnafların Sesine Kulak Verin

Erbaa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Eray Koral son dönemde alınan, ‘Tam Kapanma’ kararıyla beraber işleri zor durumda olan esnaflar adına, siyasilere seslendi ve ortaya çıkan kötü duruma göre bir dizi talpete bulundu. Erbaa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Eray Koral son dönemde alınan, ‘Tam Kapanma’ kararıyla beraber işleri zor durumda olan esnaflar adına, siyasilere seslendi ve […]
ERBAA - Nisan 28, 2021 8:07 pm A A

Erbaa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Eray Koral son dönemde alınan, ‘Tam Kapanma’ kararıyla beraber işleri zor durumda olan esnaflar adına, siyasilere seslendi ve ortaya çıkan kötü duruma göre bir dizi talpete bulundu.

Erbaa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Eray Koral son dönemde alınan, ‘Tam Kapanma’ kararıyla beraber işleri zor durumda olan esnaflar adına, siyasilere seslendi ve ortaya çıkan kötü duruma göre bir dizi talpete bulundu.

Erbaa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Eray Koral’ın yaptığı açıklama şu şekilde:

“Halka inin, halka ses verin, Halktan uzaklaşan Hak’tan da uzaklaşır. Bankalar açık Esnaf kapalı, Noter açık Esnaf kapalı, Belediye açık Esnaf kapalı, Tekstiller Fabrikalar açık Esnaf kapalı, Çiftçiye serbest Esnaf kapalı vs. Bu yasaklar sadece Esnaf ve Sanatkârlara pranga şeklindedir. Nasıl bir tam kapanma yaşıyoruz?

Esnaflarımız kendilerinin ve ailelerinin özel ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar. 14 aydır kapalı esnafımız var. Açık olan da yok hafta sonu, yok saat kısıtlaması, noluyor efendim bu memleketin arifi, ahisi, abisi, bel kemiği kırılıyor.

Esnaf ve Sanatkârlarımızın acil destek paketine ihtiyacı vardır. Esnaf Kredileri, Çek, Senet ödemeleri en az 1 yıl ertelenmeli, Elektrik ve Doğalgaz gibi faturalardan bu süreçte Esnaflarımız muaf olmalıdırlar. Esnafımızın Acil FAİZSİZ Krediye ihtiyacı vardır. Ulusal marketlerin sadece Pazar günleri kapanmasının hiçbir ehemmiyeti yoktur. Önce mantar gibi çoğalmaları durdurulmalı, dahası Gıda sektörü diye açılmış lakin giyimden hırdavata kozmetikten kırtasiyeye unlu mamüle kadar satmadıkları ürün yok, Esnafa nefes aldırmıyorlar.

EYYYY Vekiller asıl olan millet darda, zorda, sizler nerdesiniz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi dünyayla uğraşırken bunlara niye siz çözüm aramıyor merhem olmuyorsunuz?

Saygılarımla.

Erbaa Esnaf Sanatkar Odası Başkanı Eray  KORAL”

ERBAA - 8:07 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara yara bakımı kronik yara bakımı